Kısaca Biz


 Alpina kaliteli ince ışık altın gibi parlak taş işçiliğiyle Aile şirketi olarak 1986 yılında ismini aile üyesinin adını alarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini geliştirip büyümüştür.

    Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan Alpina üretir ve Hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek Komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.

    Alpinanın geniş olan atölyesinde Tüm kişisel projeler tek tek Kalifiye elemanların gözetimi altında üretilmektedir. Yaratıcılık  ve sanat birleştirilerek, Üretim teknolojisi yöntemleriyle, ihtiyaç duyduğu her türlü herhangi bir kişiye uygun proje ve Kombinasyon yapılmaktadır.

Kendi kişiselleştirilmiş şömine tasarımına yardımcı olmak, Bir Alpina danışmanı Şömineyi koymak istediğiniz tam olarak nerede görmek ve (güvenlik, teknik uygunluk, boyutları, vb açısından) sizin projenin fizibilitesini değerlendirmek için gelecektir. Projeniz birlikte görmek ve orada sizin sorularınızı cevaplamak doğru çözümler üretmek için, Alpinanın mühendislik ve tasarım uzmanı ile (bütçesi, stil, malzeme, boyutlar, düzen vb gibi) ihtiyaçlarına uygun bir öneri ile sizlere yardımcı olamaktadır.

Şömine tarzını Bizim katalogda sunulan çağdaş, klasik, antika, modern ve rustik koleksiyonlardan arasından seçebilirsiniz.

Ateşi görmenizi sağlayan ısıtma haznesini İstediğiniz boyut ve kapının şekli : Asansörlü bölmeli, prizmatik (dikdörtgen, yuvarlak, çok taraflı vb) pencere şekli (kavisli, vb çift taraflı) gibi. İstediğiniz etkiyi elde etmek için Doğal taşlardan granit ve mermer v.s renk ve doku seçimini yaparak, geniş ürün yelpazesiyle Oda yapılandırması, Baca konumlandırması şömine koymak istediğiniz yere karar verebilirsiniz.

Şömine etrafında yaşam alanı düzenleyebilirsiniz. ( tv ünitesi , oturma grubu , v.s.) gibi.

Sizin şömine Alpinanın bir uzmanı tarafından, en iyi uygulamalara uygun olarak, adım adım kurulacaktır. Konumlandırma, tabanı, haznesi, alt ve üst küpeşteleri ve lento kurulumu dışında işaretleme, duman kanalı, istinat duvarı yalıtımı ile birlikte, baca, davlumbaz, montaj ve izolasyon, sıcak hava çıkış ızgaraları konumlandırılması ve bitirme çalışmaları Prensiplere bağlı kalarak özenle yapılmaktadır. Alpina yaptığı her projeye güvenle 10 yıl garanti vermektedir.

Sitemizden ve Merkezimizden satılan ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza ve bakım esnasında gereksiz formalitelerle uğraşmazsınız.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Nazmi Bey

Firma Yetkilisi

Satış Temsilcisi

Bilgi Danışma

21 Yılı aşkın süredir şömine imalatı, satışı ve montajı yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İletişim

Korsan Firmalarla Karıştırmayınız


21 Yıldır sizlerleyiz.

Hızlı Servis

İşinde Uzman Kadro

1. Sınıf Ürünler

Şömine Fiyatları


Hizmette 21 Yıl

21 Yıldır Türkiye'de şömine imalatı, satışı, montajı ve bakım hizmetlerini veren profesyonel bir firmayız.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

Şömine Fiyatları.com, Uzman teknik kadrosu, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle sektörde saygın, güvenilir bir konum elde etmiştir. Bu sayede sektördeki pazar payımızı her geçen gün büyüterek kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktayız.

Servis

Merkez binamızdan ve Web Sitemizden satılan ürünlerimizin ürün karnesi tutulmaktadır. Arıza ve bakım durumunda formalitelerle uğraşmazsınız.

Hayatınıza Renk Katan Şömineler

İhtiyaçınıza uygun bir şömine seçerek hayatınıza renk katın.